500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!
Müşteri Destek Hattı : 02125744151
Menü

LGS Yeni Nesil Sorular ve Detaylı Çözümlerle Lightbook Sayısal (Matematik, Fen Bilimleri)

Barkod : 9786057049223
(0)
Yorum Yap
175,00 TL
175,00 TL
%0 İndirim

Lightbook nedir?
Merhaba sevgili Workwin kullanıcıları, Bilindiği gibi sınavla öğrenci alan okullara LGS’de %10’luk dilime girdiğiniz takdirde yerleşebiliyorsunuz.

Peki LGS de %10’luk dilime nasıl girebilirsiniz? Analiz sentez sorularının yer aldığı bu sınavda başarıyı nasıl yakalayabilirsiniz?

Gelin bu soruların cevabını Lightbook kitabını inceleyerek öğrenelim. Lightbook, her branştan yeni nesil soruların yer aldığı, tüm LGS konu ve kazanımlarını içeren, her sorunun kendine özgü hikayesi olan, çözerken eğleneceğiniz, eğlenirken öğreneceğiniz özel bir üründür. Lightbook sadece bununla da sınırlı kalmaz. Soru çözümlerinin animasyon ve kurgusu sayesinde öğrenmeyi daha etkili ve daha kolay hâle getiren Lightbook, anlatılmak isteneni görünür kılarak öğrenme etkinliğinin gerçekleşmesine katkıda bulunur. Ayrıca özgün sayfa tasarımı, ses getiren soru özelliği ve her soruya özel çözüm alanının olması gibi birçok özelliğin yanında tarayıcıya konu ve soru adını yazarak ya da QR kodu okutarak özel çözümlere anında ulaşabileceğiniz sayısız kullanım konforu sunar.

Workwın Lıghtbook Eğitim Yayıncılığında Yepyeni Bir Anlayış!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.