500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!
Müşteri Destek Hattı : 02125744151
Menü

Hakkımızda


Zekayı Görünür Kılar

Oyun; çocuğa öğretemeyeceğimiz konuları, kendi deneyimleriyle öğrenmesi için en uygun araçtır. Çocuk oyun esnasında duygu ve düşüncelerini açar. Deneme yanılma yolu ile problemlere çözüm getirmeyi ve belirli riskleri göze alma deneyimi kazanır.

Dikkat, zekâ ve strateji oyunları dediğimizde akla lego, puzzle ve satranç gelse de aslında özellikle akademisyenler tarafından geliştirilmiş, beynin farklı bölgelerinin çalışmasını sağlayan oyunlar mevcuttur. Zekâ ve akıl oyunlarının çocukların zekâ gelişimine olan etkisi üzerinde yapılan çeşitli araştırmaların da gösterdiği üzere bu tür oyunlar yalnızca çocukların zekâ gelişimini değil, aynı zamanda düşünebilme becerisini de geliştirdiği saptanmıştır.

Zekâ oyunları dersleri sayesinde çocuklar uzayda üç boyutlu algılama, yoğunlaşma, mantık hataları, eşleştirme, tahmin, uzun vadede strateji üretimi, hızlı düşünme, çözüm üretme, taktik geliştirme, soyut düşünebilme gibi pek çok hususta kendilerini geliştirebilirler.

Zet Zeka A.Ş firması olarak başta TÜZDER olmak üzere çeşitli eğitim kurumları ile sürekli iletişimde bulunarak bu konuda uzman öğretmen ve akademisyen görüşlerini temel alıp çocukların zihinsel gelişimine katkıda bulunan ve sürekli kendini yenileyen ürünler sunmak firmamızın en önemli hedeflerinden birisidir.
www.zekaveakiloyunlari.com olarak mevcut oyun, ya da oyuncak diye ifade edilen basit materyaller yerine bizzat kazanım temelli olarak geliştirilmiş ve sonuçları bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış zeka oyunlarını sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.8-2-copy.jpg (108 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.