500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!
Müşteri Destek Hattı : 02125744151
Menü

EDUCATIONAL KIT Eğlenceli ve Öğretici Elektronik Deney Seti 300+ Deney 8+ Yaş

(0)
Yorum Yap
6.500,00 TL
5.525,00 TL
%15 İndirim
Daha Fazla Robotik Setleri

Yaş Aralığı: 8+
Oyuncu Sayısı: 1+

Gelişim Alanları:

  • Problem Çözme
  • Analitik Düşünme
  • Problemi Analiz Etme
  • İnce Motor Becerisi
  • Algoritmik Düşünme
  • Mantıksal Akıl Yürütme

 

Ürün Hakkında:

 

Educational Kit, içerdiği 300 den fazla farklı deney ile elektronik devreleri kolayca yapmanızı sağlar. Birbirine geçmeli parçalarıyla devre kurulumunu kolaylaştırır ve kutudan çıkan kılavuz, projelerinizde size yol gösterir. Bu eğitici ve öğretici set, çocuğunuza temel elektronik deneylerini sevdirecek şekilde tasarlanmıştır.

Çocuklarınızın motor, elektrik aksamı, elektrikle çalışan düzenekler, sensörler gibi elektronikle ilgili alanlarda bilgi ve donanım kazanacağı, temel teorik bilgilerin yanı sıra deneysel ve pratik bir uygulama yapacağı, günlük hayatta karşılaşabilecekleri birçok elektronik devrenin çalışma mantığını öğreneceği bir elektronik deney seti.

8 yaş ve üstü çocuklar için özel olarak tasarlanmış ve çocuklarımızın pratik zekâsını geliştirerek, elektroniğin ve fiziğin temelini anlamasına yardımcı olacak bu deney seti ile çocuklarınız neler yapabildiklerine inanamayacaklar.

300'den fazla değişik deney yapma imkânı sunan bu set içinde; çeşitli ses efektleri, ışık efektleri, alarm devreleri, foto sensörle ya da el çırpması, yani bir ses ile çalışabilen devreler yapabilir, bir su damlası ile lamba nasıl yanar, el çırpması ile müzik nasıl başlar bunu görebilirler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.