x
500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!
Müşteri Destek Hattı : 02125744151
Menü

Break Time (Tatil Kitabı) - Okul Öncesi 4-6+ Yaş

Ürün Kodu : T380
Barkod : 9786058021068
(0)
Yorum Yap
155,00 TL
116,25 TL
%25 İndirim
26.07.2024 tarihine kadar kargoda
Daha Fazla Tatil Kitapları
icie.jpg (7 KB)
üstün zekalılar.jpg (6 KB)
tem copy.jpg (6 KB)Break Time Okul Öncesi 4-6 Yaş (Tatil Kitabı)

Çocuğunuzun gelişimi için hazırlanan tatil kitabı (Break Time), TÜZDER Eğitim Metodu (TEM) yöntemine göre hazırlanmıştır. TEM’de esas olan bir anlayış var ki, o da çocuğun küçük adımlarla yürüdüğüdür. Bu metotla hazırlanan kitaplarda, çocuğunuzun becerilerinin en üst noktaya taşınması hedeflenir. Kitaplardaki kelimelerin ifade ve hayal gücünü geliştirdiği gibi, TEM ile hazırlanan kitaplarda da görsellerin adetleri ve şekilleri ile hafızayı geliştirmeye yönelik bir sistem geliştirilmiştir.

TÜZDER tarafından hazırlanan tatil kitabı; uluslararası standartlarda, çoklu dil seçeneğiyle hazırlanmıştır. 21. Yüzyıl Becerileri’ni geliştirici nitelikte etkinliklerden oluşan IQ, Dikkat ve Yetenek Geliştiren Kitaplar Serisi, PISA ve TIMSS gibi uluslararası değerlendirme ölçeklerine uygun şekilde hazırlanmıştır.

“Uluslararası Eğitimde İnovasyon Merkezi” (ICIE) tarafından onaylanmış olan bu kitap, 4-6+ yas seviyesinde, 9 farklı gelişim kademesi düşünülerek tasarlanmıştır. Kitap içerisinde bölümlere ayrılmış olan her bir konu, TÜZDER Yayınları, IQ, Dikkat ve Yetenek Geliştiren Kitaplar Serisi içerisinde yer alan kitaplardaki uygulamalar esas alınarak hazırlanmıştır.

Tatil dönemlerinde, çocuğunuza bu etkinlikleri gün aşırı olarak ve mümkün olduğunca sabit zaman dilimini kullanarak uygulatabilirsiniz. Çocuğunuzun, kitaptaki farklı konu başlıklarını bitirdikçe diğerine geçmesi, tatil gününe yayılacak şekilde uygulamasını sağlayın.

Tatil kitabındaki etkinlikleri, zekâ oyunları, robotik setler veya benzeri etkinlikler ile desteklemenizde fayda olacaktır.

Geleceğimiz için us’lu çocuklar...

Sayfa Sayısı: 64

Ürün Açıklaması
Markalar
TÜZDER Yayınları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.