500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!
Müşteri Destek Hattı : 02125744151
Menü

ZET PUZZLE Animal Colours Series-1 Kaplumbağa/Turtle

Ürün Kodu : 429
(0)
Yorum Yap
220,00 TL
187,00 TL
%15 İndirim
Yerli Üretim
Daha Fazla 24 Parça Puzzle

Renk parçalarıyla tangram şeklinde hazırlanan puzzle, çocukların renkleri ve şekilleri ayırt etmeleri, parçadan bütünü oluştururken motor gelişimlerinin yanında dikkat olarak da gelişimleri için tasarlandı.


Animal Colors Serisi’nde, çocuklara hayvanların dünyası daha yakından anlatılırken aynı zamanda çocukların renkleri ve isimlerini kavraması amaçlanmıştır.

EVİNİ SIRTINDA TAŞIYAN KAPLUMBAĞALAR
Kaplumbağalar, sert ve kemiksi bir kabuk içinde yaşayan, ağır yürüyüşlü, dört ayaklı, sürüngen bir hayvandır. Evi gibi sürekli içinde bulunduğu kabuğunun pencerelerinden başını, bacakları ve kuyruğunu dışarı çıkarırlar. Sırtında taşıdıkları kabuk yüzünden ağır yürürler. Ama, tehlikeli bir durumla karşılaştıklarında bu kabuğun içine saklanırlar ve kabuk onları korur.

Kaplumbağalar, neredeyse 100-150 yıl yaşayabilirler. Dişleri yoktur, kuşlar gibi gagaları vardır. Kaplumbağaların bazı türleri suda, bazı türleri de karada yaşarlar. Oldukça güçlüdürler. Yüksek sıcaklığa, soğuk ve açlığa en çok dayanan canlılardandır.

Dünyanın en büyük kaplumbağası, Arizona Nehri’nde bulunmuştur. 529 yaşında ve 6 metre uzunluğundaki kaplumbağa 367 kilogram ağırlığında idi.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.